Nu in Filmhuis Alkmaar

Vandaag10:00
Morgen10:00
vr 25 okt10:00

Cinekid: Zooks (8+)

België, 2018, 80 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Kristoff Leue & Dimitri Leue
Vandaag10:1514:15
Morgen12:1516:00
vr 25 okt12:1515:30

Cinekid: Kapitein Morten en de Spinnenkoningin (6+)

Estland, Ierland, België, Engeland, 2019, 79 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Kaspar Jancis, Henry Nicholson & Riho Unt

Cinekid: Supa Modo (9+)

Duitsland, 2019, 74 min
Duits gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Likarion Wainaina
Vandaag12:15
Morgen10:15
vr 25 okt15:45

Cinekid: Binti (8+)

België, 2019, 90 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Frederike Migom
Vandaag13:00
Morgen14:00
vr 25 okt11:1514:15

Cinekid: Wallay (11+)

Frankrijk, Burkina Faso, Qatar, 2017, 84 min
Frans gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Berni Goldblad
Vandaag16:00
Morgen14:15
vr 25 okt10:15

Kapsalon Romy

Nederland, 2019, 90 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Mischa Kamp
Acteurs: Vita Heijmen, Beppie Melissen, Noortje Herlaar, Bianca Krijgsman
Vandaag16:15
za 26 okt15:40
zo 27 okt13:30
vr 1 nov15:00
za 2 nov17:10
zo 3 nov11:00

Portrait de la jeune fille en feu

Frankrijk, 2019, 122 min
Frans gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Céline Sciamma
Acteurs: Adèle Haenel, Valeria Golino, Noémie Merlant, Luàna Bajrami
Vandaag18:30
Morgen18:30
vr 25 okt20:55
za 26 okt18:30
zo 27 okt20:55
ma 28 okt18:30
di 29 okt20:55
wo 30 okt12:4518:40
do 31 okt13:0020:50
vr 1 nov19:00
za 2 nov18:45
zo 3 nov18:30
ma 4 nov20:50
di 5 nov21:00

Nina Wu

Taiwan, 2019, 104 min
Mandarijn gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Midi Z
Acteurs: Ke-Xi Wu, Vivian Sung, Kimi Hsia
Vandaag18:40

Før Frosten (Before the Frost)

Denemarken, 2019, 104 min
Deens, Zweeds gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Michael Noer
Acteurs: Jesper Christensen, Ghita Nørby, Clara Rosager, Elliott Hove, Rasmus Hammerich
Vandaag18:40
vr 25 okt18:30
za 26 okt20:55
zo 27 okt20:45
di 29 okt18:40
do 31 okt15:30
za 2 nov15:00
zo 3 nov18:50

After the Wedding

Verenigde Staten, 2019, 112 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Bart Freundlich
Acteurs: Julianne Moore, Michelle Williams, Billy Crudup
Vandaag20:50
vr 25 okt16:15
za 26 okt15:15
zo 27 okt18:30
wo 30 okt13:0021:05
do 31 okt12:45
za 2 nov12:45
ma 4 nov20:30

Dolor y Gloria

Spanje, 2019, 113 min
Spaans gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Pedro Almodovar
Acteurs: Antonio Banderas, Penélope Cruz, Julieta Serrano, Leonardo Sbaraglia
Vandaag20:50
Morgen16:15
za 26 okt16:05
do 31 okt13:10
za 2 nov13:10

The Goldfinch

Verenigde Staten, 2019, 150 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: John Crowley
Acteurs: Ansel Elgort, Nicole Kidman, Oakes Fegley, Sarah Paulson, Aneurin Barnard, Finn Wolfhard, Luke Wilson, Jeffrey Wright, Matteo van der Grijn
Vandaag21:00
Morgen20:55
za 26 okt13:10
zo 27 okt11:10
ma 28 okt20:35
vr 1 nov15:30

An unexpected love

Argentinië, 2019, 136 min
Spaans gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Juan Vera
Acteurs: Ricardo Darin, Mercedes Moran, Claudia Fontan
Morgen18:30
za 26 okt13:00
wo 30 okt13:00
vr 1 nov15:15
za 2 nov13:00

De Liefhebbers

Nederland, 2019, 96 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Anna van der Heide
Acteurs: Jeroen Krabbé, Hadewych Minis, Theo Maassen, Beppie Melissen
Morgen18:40
vr 25 okt21:05
za 26 okt18:40
zo 27 okt16:3021:05
ma 28 okt18:40
di 29 okt20:45
wo 30 okt18:30
do 31 okt15:4521:00
vr 1 nov18:30
za 2 nov15:4021:10
zo 3 nov18:40
ma 4 nov21:00
di 5 nov18:30

Official Secrets

Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten, 2019, 112 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Gavin Hood
Acteurs: Keira Knightley, Matt Smith, Matthew Goode, Ralph Fiennes
Morgen20:40
vr 25 okt18:40
za 26 okt20:40
zo 27 okt14:0518:40
ma 28 okt20:45
di 29 okt18:30
wo 30 okt15:3020:40
do 31 okt18:40
vr 1 nov13:1020:30
za 2 nov18:35
zo 3 nov13:0520:40
ma 4 nov18:40
di 5 nov20:30

Light of My Life

Verenigde Staten, 2019, 119 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Casey Affleck
Acteurs: Casey Affleck, Anna Pniowsky, Tom Bower
Morgen21:10
za 26 okt20:55
zo 27 okt18:30
wo 30 okt18:40
vr 1 nov21:00
zo 3 nov21:00
di 5 nov18:40

Instinct

Nederland, 2019, 98 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Halina Reijn
Acteurs: Carice van Houten, Marwan Kenzari
vr 25 okt18:30
za 26 okt18:30
ma 28 okt18:30
wo 30 okt15:2021:05
do 31 okt16:55
vr 1 nov12:45
za 2 nov21:10
zo 3 nov13:15

Fisherman's Friends

Verenigd Koninkrijk, 2019, 112 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Chris Foggin
Acteurs: Tuppence Middleton, Daniel Mays, James Purefoy
vr 25 okt20:40
za 26 okt13:00
zo 27 okt16:00
ma 28 okt20:55
wo 30 okt15:40
vr 1 nov13:00

Solan & Ludwig gaan naar de maan

Nederland, Noorwegen, 2019, 80 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Rasmus A. Sivertsen
Acteurs: Dennis Willekens (Stem), Hero Muller (Stem), Mitchell van den Dungen Bille (Stem), Rutger le Poole (Stem), Frédérique Sluyterman van Loo (Stem), Lucas Dietens (Stem), Frank Hoelen (Stem)
zo 27 okt11:00
zo 3 nov13:30

Lotte op zoek naar de draken

Estland, Letland, 2019, 78 min
Nederlands gesproken

Regisseur: Heiki Ernits, Janno Põldma
zo 27 okt13:30
zo 3 nov11:00

Tarkovsky: De Spiegel

Sovjet Unie , 2019, 108 min
Russisch gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Andrej Tarkovski
Acteurs: Filipp Yankovskiy, Margarita Terekhova, Ignat Daniltsey
zo 27 okt16:00

The Goldfinch - Film&Boek

Verenigde Staten, 2019, 150 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: John Crowley
Acteurs: Ansel Elgort, Nicole Kidman, Oakes Fegley, Sarah Paulson, Aneurin Barnard, Finn Wolfhard, Luke Wilson, Jeffrey Wright, Matteo van der Grijn
di 29 okt19:00

The Interpreter

Oostenrijk, 2019, 113 min
Duits/Slowaaks/Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Peter Simonischek
Acteurs: Jiri Menzel, Peter Simonischek, Zuzana Maurery, Attila Mokos, Anna Rakovska
do 31 okt18:30
za 2 nov15:50
ma 4 nov18:30

Mjólk

IJsland, Denemarken, Frankrijk, 2019, 90 min
IJsland gesproken, Nederland ondertiteld

Regisseur: Grímur Hákonarson
Acteurs: Sigurður Sigurjónsson, Arndís Hrönn Egilsdóttir, Sveinn Ólafur Gunnarsson
do 31 okt21:10
vr 1 nov19:00
zo 3 nov11:10

Blade Runner (The Final Cut) - The Future Is Now

Verenigde Staten, 1982, 117 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Ridley Scott
Acteurs: Harrison Ford, Rutger Hauer
za 2 nov21:00
zo 3 nov16:00

Tarkovsky: Solaris

Sovjet Unie, 2019, 165 min
Russisch gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Andrej Tarkovski
Acteurs: Donatas Banionis, Natalya Bondarchuk, Jüri Järvet
zo 3 nov15:30

Festival Express

Verenigd Koninkrijk, 2004, 90 min
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regisseur: Bob Smeaton
Acteurs: Janis Joplin, Grateful Dead, The Band, Buddy Guy
di 5 nov19:00

Blijf op de hoogte

Wil jij als eerste weten wat er speelt bij Filmhuis Alkmaar?
Meld je hieronder aan en ontvang twee keer per week onze nieuwsbrief!